Бізнес-тренер Людмила Калабуха розповіла студентам Університету про найефективніші способи самопрезентації

21 лютого 2017 року відомий бізнес-тренер, перший україномовний бізнес-консультант в інтернеті Людмила Калабуха провела у Львівському національному університеті імені Івана Франка майстер-клас «Самопрезентація, яка приносить гроші». Організатором заходу є Психологічна служба Університету.

Під час майстер-класу спікер щиро ділилася досвідом зі студентами Університету та іншими учасниками заходу. Зокрема, Людмила Калабуха розповіла про те, як свої знання перетворювати на гроші, як впевнено розповідати про власні вміння та досягнення і про те, як ефектно створювати враження справжнього професіонала і бути привабливим та цінним для інших. Особливу увагу спікер акцентувала на сучасних інтернет-технологіях, які, при умові вдалого використання, є хорошим засобом для того, щоб зарекомендувати себе і продемонструвати власні знання.

Людмила Калабуха дала рекомендації щодо створення самопрезентації і розповіла про важливість компліментів у діловому спілкування. Відтак, учасники заходу брали активну участь у майстер-класі: випрацьовували  навики репрезентування себе великій аудиторії, вчилися робити компліменти один одному.

Найбільшу увагу Людмила Калабуха зосередила на подоланні психологічного бар’єру, який існує у людей на шляху до започаткування власної справи чи кар’єрного зростання. За її словами, не потрібно соромитися презентувати себе, свої вміння, послуги, вартість роботи. Тренер переконана, що необхідно постійно вчитися, удосконалюватися, ставати добрим фахівцем і бути конкурентним у професійній сфері.

За словами організаторів заходу, майстер-клас був цінним і корисним для студентів ЛНУ ім. Івана Франка, адже вони отримали практичний інструментарій для подальшої професійної діяльності.

Нагадаємо, Психологічна служба Львівського національного університету імені Івана Франка створена з метою підвищення ефективності навчально-виховного процесу засобами практичної психології та захисту психічного здоров’я. Основні напрями роботи структурного підрозділу: психологічне консультування; групова психологічна робота, тренінги; психологічна просвіта; сприяння покращенню навчального процесу; захист психічного, соціального та фізичного здоров’я студентів та викладачів, орієнтація на здоровий спосіб життя.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото