Близько 150 випускників географічного факультету стали дипломованими фахівцями

«Дякую вам і колегам за те, що ми разом писали сторінки історії географічного факультету, Львівського університету й України», – зазначив у вітальному слові, звертаючись до випускників, декан географічного факультету Володимир Біланюк під час Урочистої академії з нагоди вручення дипломів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст», що відбулася 12 липня 2016 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка.

«Сьогодні ви маєте можливість ще раз пригадати роки свого студентського життя: перші успіхи, невдачі, перший іспит і першу сесію… А від сьогодні на вас чекає Львів і Україна, адже знання і педагогічні навики, які ви здобули у Львівському університеті, повинні застосувати у всіх сферах життя. Тож, як заповідав нам Іван Павло ІІ, – «Робіть добро і не кажіть нікому!» – дав настанови молодим фахівцям Володимир Іванович.

Хвилиною мовчання спільнота географічного факультету вшанувала пам’ять героя Небесної сотні Ігоря Костенка та студентів і випускників інших факультетів Університету, які ціною власного життя заплатили за євроінтеграційні прагнення українців і територіальну цілісність нашої держави.

До вітальних слів з нагоди завершення навчання та випуску спеціалістів географічного факультету долучився Заслужений діяч науки і техніки, професор, академік Академії наук вищої школи України та Української екологічної академії наук, Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка Олег Шаблій.

Олег Іванович закликав випускників завжди пам’ятати, що вони є «спадкоємцями університетської думки та мудрості». «Гордіться тим, що ви обрали фах географа й здобули освіту саме у Львівському національному університеті, який носить ім’я генія української нації – Івана Франка. Цей виш завжди мав і матиме повагу як в Україні, так і у світі. Тож будьте гідними випускниками своєї альма-матер!».

Від імені випускників географічного факультету 2016 року привітала колег випускниця Соломія Сироїжко. Соломія подякувала викладачам за «скарб знань, який вони подарували студентам», а також батькам за «розуміння, підтримку і доброту». «Ми вас не підведемо!», – запевнила Соломія Сироїжко.