Абітурієнти з різних куточків України обирають Львівський університет

Львівський національний університет імені Івана Франка визнаний в Україні та світі як авторитетний освітній і науковий осередок. Тож традиційно саме цей виш є найпопулярнішим серед абітурієнтів із різних областей України.

Уже в перший день цьогорічної вступної кампанії до Львівського університету було подано понад 1000 електронних заяв.

На другому поверсі головного корпусу Університету в понеділок було малолюдно. Великих черг серед абітурієнтів немає, адже особи, які не мають особливих умов вступу, подають документи на бакалаврат лише в електронній формі. Утім, дехто все ж приїхав до Університету, аби для надійності подати документи «на місці».

«Етап подання документів до університету – це хвилюючий момент для кожного, хто хоче стати студентом, – ділиться абітурієнтка Ірина з Одеси. – Перед нами відкриваються нові перспективи й умови для здобуття омріяного фаху. Я завжди мріяла навчатися у Львові і дуже хочу стати студенткою саме Львівського університету».

«Мій найкращий приятель навчається на факультеті міжнародних відносин Львівського університету, хоч сам із Запоріжжя, – каже абітурієнт Олег. – Я теж приїхав із цього міста, яке розташоване більш як за 1000 кілометрів від Львова. Я переконаний, що стати добрим дипломатом мені допоможуть саме тут».

«Завжди мріяла бути перекладачем з іноземної мови. Дізнавалась у знайомих, де краще здобути цей фах, де працюють кваліфіковані викладачі у цій сфері, які допомогли б не тільки вивчити іноземну мову, але й навчили, так би мовити, життю. Тож порадили подавати документи саме на факультет іноземних мов Львівського університету», – розповіла про вибір вищого навчального закладу абітурієнтка з Рівного Наталя.

Нагадаємо, що з першого дня початку вступної кампанії в Університеті працюють консультаційні центри з надання допомоги абітурієнтам при поданні електронних заяв.

«Є вступники, які потребують допомоги чи консультації наших працівників. Ми можемо пояснити, як подавати документи та допомогти, однак не подати документи замість них», – зазначив відповідальний секретар Приймальної комісії Андрій Гукалюк.

«Звісно, що є хвилювання. Але нам допомагають працівники Університету – вони все доступно роз’яснюють і показують. Важливо – не забути якийсь документ вдома», – зазначила абітурієнтка Оля.

Нагадаємо, що абітурієнти можуть подавати документи на бакалаврат (вступ на 1 курс) 27 липня. За словами Андрія Гукалюка, «є низка категорій вступників, які складають вступні випробування чи проходять співбесіди, а відтак, вони подають документи лише до 20 липня».

«Вступна кампанія на старші курси – на ОКР (освітньо-кваліфікаційний рівень) «Магістр» і «Спеціаліст» – розпочалась 7 липня і триватиме до 18 липня. Після 18 липня ці абітурієнти складатимуть вступні іспити з іноземної мови та фахових дисциплін», – зазначив відповідальний секретар Приймальної комісії Університету.