Cпільноту працівників медійної сфери України поповнили випускники факультету журналістики

Нова генерація молодих фахівців, які готові стояти на сторожі Слова, – випускники факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка 14 липня 2016 року під час Урочистої академії в Актовій залі вишу отримали дипломи про вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» і «магістр» денної та заочної форм навчання.

«Ви мали змогу навчатися в одній із найстаріших вищих шкіл України, ви змінювали її і змінювались самі, зростали професійно, – звернувся до випускників декан факультету журналістики, професор Михайло Присяжний. – Ви впоралися з усіма труднощами навчальної програми, паралельно здобуваючи собі добре ім’я в журналістиці. Тож сьогодні, незважаючи на небезпечну суспільно-політичну турбулентність, покладайте власну жертовну працю на благо своєї Батьківщини».

«Ви повинні не тільки правдиво й чесно інформувати суспільство, але й мужньо протистояти ворожій пропаганді!», – закликав випускників Михайло Павлович.

Випускників-журналістів привітав завідувач кафедри української преси, професор Степан Кость, зазначивши, що «в нелегкій журналістській роботі важливо зберегти цінності, професійні стандарти й уміння аналітично мислити».

Завідувач кафедри радіомовлення і телебачення, професор Василь Лизанчук відзначив, що від сьогодні випускники факультету журналістики стали на «повновартісний шлях і зробили перший крок до самоствердження». «Світ поважає тих, хто своєю працею утверджує Добро, а журналісти тут – у перших рядах. Тож, працюймо, творімо, навчаймося, прагнучи до вищої мети!» – закликав Василь Васильович.

До привітань, адресованих випускникам від колективу викладачів факультету журналістики, долучився завідувач кафедри теорії і практики журналістики, професор Іван Крупський. Іван Васильович висловив сподівання, що молоді фахівці «зроблять усе можливе, аби українського журналістського Слова, як і зброї, боялися сепаратисти».

«Сьогодні перший етап у житті, коли свідомість уже викристалізувана й існує чітке розуміння того, що щастя життя залежить не тільки від якості змісту думок. Тож, успіхів вам на журналістській ниві!» – звернувся до випускників професор, заслужений журналіст України, завідувач кафедри зарубіжної преси та інформації Йосип Лось.

Від імені випускників факультету журналістики привітали колег Марія Алексевич, Ярослав Ткач, Христина Соломчак і Юлія Ковальчук.