У Львівському університеті стартував новий курс “Проєктна діяльність”

Перший день курсу “Проєктна діяльність”, який організував Відділ розвитку та фандрейзингу Центру маркетингу та розвитку, відбувся більш ніж успішно. Ми отримати понад 170 реєстрацій на онлайн-курс — і це підтвердження, що тема актуальна та потрібна.

Сьогодні послухали про міжнародні освітні проєкти і як пройти шлях від створення успішної заявки до реалізації проєкту. Поділився власним досвідом та розповів деталі роботи над проєктами проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Львівського університету Віталій Кухарський.

Ми розуміємо, що сьогодення диктує нам інші умови, до яких потрібно шукати шляхи вирішення, проте власний професійний розвиток, удосконалення освітнього процесу чи наукових звершень Університету навіть під час війни – усе це потребує не лише зусиль та вмінь, але й фінансової підтримки. Саме тому курс “Проєктна діяльність” від Відділу розвитку та фандрейзингу дасть відповіді на питання: як? де? коли? шукати можливості, які забезпечують грантодавці.

Нагадаємо, що упродовж серії вебінарів, які триватимуть від 17 січня до 14 лютого двічі на тиждень, учасники дізнаються про грантові можливості, створення та написання проєктів, комунікацію та потенційну реалізацію успішних заявок.

Мета курсу – це
• дати можливість працівникам Університету дізнатись більше про грантові можливості, залучення коштів на власну культурну, освітню чи наукову ідею;
• показати, що написати та реалізувати проєкт – це не є недосяжна ціль, а цілком реальна річ;
• надихнути учасників без досвіду до створення власних проєктів, а досвідчених – удосконалюватись ще більше.

Лектори курсу:
• викладачі Львівського університету, які мають успішний досвід написання та реалізації не одного десятка освітніх проєктів;
• спікери із відомих фондів можливостей таких як ERASMUS+, DAAD Ukraine, Horizon Europe, Український культурний фонд (УКФ), Східна Європа тощо.

Упевнені, що навчання буде корисне для всіх, інформація доступною, а результат – максимальний!