День відкритих дверей освітньої програми “Інженерія програмного забезпечення”

Вчора, 20 березня 2021 року, відбулось онлайн-знайомство абітурієнтів з інноваційною освітньою програмою Університету – Інженерія програмного забезпечення, що функціонує на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій.

У рамках циклу онлайн-зустрічей “Дні відкритих дверей ” майбутні вступники познайомились із картою курсів, можливостями та практиками, які пропонує дана освітня програма. Також, поспілкувались з керівником освітньої програми – Романом Шуваром, завідувачем кафедри системного проектування, студентами факультету електроніки та комп’ютерних технологій – Романом та Іриною Мисюк, представником компанії-партнера EPAM –  Сергієм Щербаком та Христиною Мартиняк, яка представляє Львівський IT-кластер.
Крім того, учасникам було анонсовано майбутні подій та курси, які зовсім скоро відбудуться в Університеті.

Програма “Software Engineering” уже з першого курсу акцентована саме на профільні предмети. Вона була створена у співпраці з Lviv IT Cluster та EPAM, задля надання студентам лише необхідних та актуальних знань. Христина Мартиняк підкреслює: “Нам важливо, щоб студенти вивчали вже з першого курсу, те, що потрібно буде їм, коли вони готові будуть працювати. Саме тому ми вже 4 роки співпрацюємо з Факультетом електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету. ”

З четвертого курсу студенти проходять практичну підготовку у партнерів програми, що дає їм великі шанси на успішне подальше працевлаштування.“EPAM прагне покращувати практичні навички молодих спеціалістів. Ми, як компанія, генеруємо сучасні рішення для освітніх програм та допомагаємо їм розвиватися. Цього року, наприклад, на програмі Software Engineering ми ініціювали створення курсу Epam Frontend School, яка заточена на розвиток практичних навичок студентів.” – розповів Сергій Щербак.

Також, 29 березня стартує IT-week – тиждень знайомства старшокласників з інноваційними освітніми ІТ спеціальностями Львівського університету. Програма заходу передбачає знайомство з сучасними ІТ трендами, а також включає розбір реальних проєктів компаній.

Подія у Facebook : https://fb.me/e/3PpYzjf3H

Мета Університету – підготувати кваліфікованих спеціалістів, як здатні гідно прийняти всі виклики сучасного світу ІТ!

Запис зустрічі доступний на Youtube-каналі Університету: