Триває онлайн-форум «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті»

Упродовж 17-18 березня 2021 року відбувається онлайн-форум  «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті» у рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України.

Львівський національний університет імені Івана Франка став одним із закладів вищої освіти, що були запрошені до представлення власного досвіду розбудови системи професійного розвитку викладачів в Університеті. Ведучою Форуму є керівниця Центру маркетингу та розвитку Університету Ольга Осередчук.

Вчора, 17 березня, Львівський університет презентував свій інституційний кейс «Курси підвищення викладацької майстерності: успіхи та невдачі». Запрошеним гостем Форуму став проректор Університету з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський. Проректор, зокрема, розповів про мотиви участі Університету у програмі Британської ради, поділився з учасниками інформацією щодо створення даного курсу, розказав про перші кроки в реалізації проєкту та перші виклики. До зустрічі також долучилися менеджерка проєкту, працівниця Центру маркетингу та розвитку Аліна Божинська та спікерки курсу Наталія Горук і Юлія Наняк, які поділилися власним досвідом та враженнями від роботи.

Після завершення першого курсу «Вдосконалення викладацької майстерності» було зібрано та проаналізовано відгуки, пропозиції та зауваження, внаслідок чого курс значно вдосконалили. На зустрічі було представлено програму  наступних курсів.

Метою Університету є якісна вища освіта, яку з однодумцями, безперечно, будувати легше!

Запис трансляції доступний за посиланням. Запрошуємо усіх охочих до перегляду.