Допомога НАТО Україні під час війни

4 травня 2022 року відбувся вебінар на тему «Як НАТО допомагає Україні під час війни». Захід був зорганізований Центром міжнародної безпеки та партнерства спільно з Центром досліджень регіональної безпеки Сумського державного університету за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

У вебінарі взяли участь директорка Центру інформації та документації НАТО Вінета Кляйне та керівник підрозділу взаємодії відділу публічної дипломатії НАТО доктор Петер Лунак. Учасниками дискусії були також викладачі та студенти факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та Сумського державного університету.

Доповідачі представили короткий огляд основних напрямків співпраці НАТО з Україною за останні роки та досягнення у сфері зміцнення обороноздатності нашої держави. Представники штаб-квартири НАТО охарактеризували найважливіші безпекові виклики сьогодення та позицію Альянсу щодо їх врегулювання. Особлива увага була приділена взаємодії України з НАТО в умовах війни.

Упродовж зустрічі студенти поставили велику кількість питань, які стосувалися проблем безпеки в Україні, в євроатлантичному просторі та міжнародної системи безпеки вцілому.

Дискусія викликала значну зацікавленість серед учасників і було висловлено побажання проводити такі заходи в майбутньому.