Факультет управління фінансами та бізнесу налагоджує співпрацю з компанією «PricewaterhouseCoopers»

19 листопада 2018 року в актовій залі факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ ім. Івана Франка відбулась відкрита лекція на тему «Тайм-менеджмент» від директора Центру надання сервісних послуг «ПрайсуотерхаусКуперс» Ірини Максименко.

Лектор поділилася зі студентами практичними аспектами тайм-менеджменту, які використовують  в одній з топових компаній галузі консалтингу та аудиту. Зокрема, йшлося про модель 4D (Drop, Delegate, Delay, Do), правильне планування, а також про ключові  підходи в процесах управління проектами. Найактивніші студенти, які демонстрували свої знання, відповідаючи на тематичні питання, отримали подарунки від компанії.

На завершення Ірина Максименко дала студентам поради щодо організації продуктивного та ефективного робочого дня та навела статистику, яка демонструє на що, зазвичай, люди нераціонально використовують свій час.

Після лекції відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між факультетом управління фінансами та бізнесу та компанією «PricewaterhouseCoopers» щодо фахової підготовки студентів. У рамках співпраці сторони обмінюватимуться інформацією щодо освітніх заходів та братимуть активну участь у наукових конференціях, ярмарках вакансій та днях відкритих дверей для студентів. Крім того, представники ТОВ «ПрайсуотерхаусКуперс» проводитимуть для студентів факультету управління фінансами та бізнесу практичні заняття з метою надання їм додаткових навичок майбутньої професії, а також організовуватимуть презентації та ознайомчі лекції про професійні можливості на ринку.

Фірма «PwC» (ТОВ «ПрайсуотерхаусКуперс») присутня на українському ринку з 1993 року. Регіональна мережа включає головний офіс у Києві та представництва у Львові і Дніпрі, що пропонують клієнтам широкий спектр аудиторських, податкових, юридичних та консалтингових послуг. У Львові відкрито центр із надання сервісних послуг у 3-х напрямах – аудит, податки та консалтинг, що обслуговує більше 10-ти країн Східної та Центральної Європи.