Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз зустрілася з Ректором і студентами Львівського університету

В рамках робочого візиту до Львова 16 травня 2019 року голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз відвідала Львівський національний університет імені Івана Франка, де зустрілася з Ректором, членом-кореспондентом НАН України, професором Володимиром Мельником та студентами і викладачами.

Під час  діалогу зі студентською молоддю Тетяна Слюз розповіла про  специфіку та особливості роботи Казначейства. Зокрема, очільниця відомства у доступній формі та простими словами пояснила учасникам зустрічі основи функціонування бюджетної системи України, шляхи наповнення єдиного казначейського рахунку, порядок здійснення видатків з державного бюджету та розподіл бюджетних коштів.

Розповідаючи про буденну роботу казначейської служби, очільниця відомства зауважила: «Роботу казначейства важко побачити і вона на перший погляд може здатися не суттєвою, але саме казначейство виконує надзвичайно важливу роль, яку можна порівняти з артеріальним судинами в організмі людини, адже саме казначеї забезпечують фінансування, а отже і життєдіяльність усіх головних сфер суспільства. Крім того, коли вирішення складних  питань чи завдань потребує швидкого реагування, саме казначейство є центром прийняття відповідних рішень. Сьогодні ми маємо можливість реагувати на виклики максимально швидко та ефективно».

Крім деталізації та роз’яснення бюджетних процесів, голова Казначейства поділилася зі студентами унікальними програмними продуктами, що сьогодні впроваджуються органами Казначейства, а також планами розвитку служби, що змінять підходи до роботи з клієнтами та сприятимуть оптимізації й спрощенню усіх казначейських процесів.

Тетяна Слюз є випускницею Львівського національного університету імені Івана Франка, а тому вона не могла приїхати без подарунків. Тож очільниця Казначейства передала до Наукової бібліотеки Університету численні книжкові видання.

Додамо, що цього ж дня у Дзеркальній залі Університету відбулося виїзне засідання Колегії Казначейства.