Інтелектуальні перемоги студентів факультету міжнародних відносин

Успіхи студентів – це загальний успіх Університету, що особливо надихає і мотивує весь науково-педагогічний колектив для подальшого поступу та самовдосконалення. Талановиті і цілеспрямовані студенти є окрасою факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. Крім навчання, вони активні у різних сферах і гідно представляють факультет в Україні та за її межами. Цьогоріч студенти факультету спеціальності «Міжнародні відносини» вперше взяли участь у серії змагань із фахової підготовки на загальноукраїнському рівні, а здобуті ними результати є предметом гордості викладачів та студентської громади факультету.

4–6 березня 2019 року команда студентів спеціальності міжнародні відносини, у складі Анастасії Педан (4 курс), Єлизавети Кочекової (4 курс), Максима Буяка (3 курс) та Микити Гладченка (3 курс) під керівництвом доцента кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Наталії Шаленної взяла участь у Перших всеукраїнських змаганнях з міжнародних відносин «ДЖАЗ». Організували турнір Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС України за сприяння Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.

Формат змагань передбачав одразу три види випробувань: турнір, де учасники виявили свої аналітичні та ораторські здібності під час презентації доповідей з проблематики сучасних міжнародних відносин; дебати, коли кожен з членів команд випробував себе у ролі активного дискутанта; ситуаційна гра, під час якої через участь у змодельованому засіданні Ради Безпеки ООН і виконання певної ролі, учасники отримали змогу відчути себе справжніми дипломатами, що обстоюють інтереси своєї держави на багатосторонньому рівні.

Окрім представників Львівського національного університету імені Івана Франка, у змаганнях взяли участь ще п’ять команд із провідних закладів вищої освіти України: Донецького національного університету імені Василя Стуса, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Одеського національного університету імені І. І. Мечникова та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Львівська команда зайняла почесне четверте місце, продемонструвавши високий рівень теоретичної і практичної підготовки. Віримо, попереду – лише перемоги!

Уже 17–19 квітня 2019 року студентки факультету міжнародних відносин мали нагоду продемонструвати свої знання у місті Острог, де відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Факультет представляли: Анастасія Педан (4 курс), Владислава Куряча (3 курс) та Анастасія Юзик (2 курс). В олімпіаді взяли участь 16 команд (близько 40 учасників) з різних ЗВО України, що готують фахівців у сфері міжнародних відносин. Наші студенти знову ж таки продемонстрували надзвичайно високий рівень теоретичної підготовки з історії, теорії та актуальних проблем міжнародних відносин, а також проявили блискучі аналітичні здібності. В. Куряча посіла призове третє місце, А. Педан і А. Юзик зайняли почесні четверте і десяте місця, відповідно.

Щиро вітаємо студентів з чудовими виступами, бажаємо їм нових перемог і здобуття безцінного досвіду для якісного фахового становлення та розвитку!