Ігор Юхновський – лауреат Премії імені Миколи Боголюбова

Національна академія наук України відзначила Премією імені Миколи Боголюбова Почесного доктора Львівського національного університету імені Івана Франка, видатного українського вченого-фізика, багаторічного політичного та громадського діяча Ігоря Юхновського.

Премію Ігорю Рафаїловичу присвоїли за цикл праць «Асимптотичні методи нелінійної механіки та статистичної фізики», який він підготував спільно із Миколою Перестюком, завідувачем кафедри інтегральних і диференціальних рівнянь КНУ ім. Тараса Шевченка.

Нагадаємо, що Премія НАН України імені Миколи Боголюбова встановлена НАН України за видатні наукові роботи в галузі математики і теоретичної фізики. Починаючи з 2007 року Премію присуджує Відділення математики НАН України з циклічністю один раз на 3 роки.

Щиро вітаємо Ігоря Рафаїловича Юхновського і бажаємо йому міцного здоров’я, невичерпної енергії та натхнення для нових наукових звершень.