Повертається онлайн-курс “Вдосконалення викладацької майстерності”

Раді повідомити, що онлайн-курс “Вдосконалення викладацької майстерності” знову повертається із цікавими темами, професійними лекторами та практичними завданнями до Львівського університету. Це вже четвертий такий курс, який ми з кожним разом вдосконалюємо та доповнюємо для наших працівників.

Курс розроблений Центром маркетингу та розвитку спільно з відділом вдосконалення викладацької майстерності.

Курс складається з 5 Модулів (6 Кредитів):
1️⃣ Модуль «Система вищої освіти України. Академічна доброчесність»,
2️⃣ Модуль «Soft Skills компетенції викладача вищої освіти»,
3️⃣ Модуль «Інформаційні технології в освітньому процесі»,
4️⃣ Модуль «Можливості викладача при використанні платформи Moodle»,
5️⃣ Модуль «Педагогічна інноватика. Професійний (науковий) бренд викладача».

Під час навчання на курсі ви:
🔹прослухаєте тренінги за участі експертів НАЗЯВО;
🔹 під менторством викладачів курсу оновите програму однієї навчальної дисципліни;
🔹 розробите електронний курс і розмістите відповідні навчально-методичні матеріали на платформі MOODLE;
🔹 пройдете індивідуальне колегіальне оцінювання викладання за однією навчальною дисципліною;
🔹 розберете алгоритм підготовки матеріалів до акредитації освітньої програми;
🔹 опануєте необхідні навички для проведення індивідуального супроводу студента під час навчання (наставництво, менторство).

❗️Курс є безкоштовним для працівників Університету, а також після його успішного завершення підтверджується відповідними сертифікатами.

✅ Реєстрація на курс уже доступна за посиланням.