Концерт для першокурсників «Будьмо знайомі»

3 жовтня 2018 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся концерт для першокурсників та всіх шанувальників танцювального і музичного мистецтва «Будьмо знайомі».

Свій традиційний захід Львівський університет організовує багато років поспіль, аби продемонструвати, що студентське життя – яскраве, цікаве і щедре на добрих друзів та різноманітні події. Саме під час навчання в Університеті молодь має нагоду здобути не лише ґрунтовну освіту, а й розвинути свої таланти і стати безпосереднім учасником культурного життя Львова й України. Щоб ознайомити першокурсників з творчим середовищем Університету, для них виступили мистецькі колективи Центру культури та дозвілля ЛНУ ім. Івана Франка. Усі присутні мали чудову нагоду насолодитися майстерним виконанням творів української та світової класики й сучасних хітів, а також побачити запальні танцювальні номери.

Народний камерний оркестр Львівського університету під керівництвом заслуженого працівника культури України Романи Бурко виконав твори, які вже стали класикою світової музичної сцени, але й досі не втрачають своєї актуальності. Зокрема, зі сцени прозвучали хіти «Hit the road Jack» Рея Чарльза, «’O sole mio» Едуардо ді Капуа, «Танго» Карлоса Гарделя та інші.

Народна капела бандуристок «Зоряниця» під керівництвом Зиновії Сичак майстерно і зворушливо виконала композиції Святослава Вакарчука, Пола Маккартні, українські народні та стрілецькі пісні.

Чуттєвість, яскравість, вишуканість і чудове поєднання сучасних мотивів та національних традицій продемонстрував Народний дівочий хор «Ліра». Під керівництвом Оксани Мельничук дівчата виконали українські народні та весільні пісні, традиційну конголезьку пісню «Банаха» і твір Феліче Гардіні «Viva tutte le vezzose».

Блискуче виступив дует бандуристів у складі студента географічного факультету Арсена Яновича і концертмейстера Народної капели бандуристок «Зоряниця» Маргарети Сторонянської.

Гармонійним доповненням музичної частини концерту був запальний танцювальний номер Народного ансамблю сучасного танцю «Fantazy» під керівництвом Віри Борис.

Завершився концерт насиченим і динамічним виступом Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош», театралізоване музично-танцювальне дійство якого не залишило байдужим нікого із шанувальників мистецтва. Диригентом ансамблю є Тетяна Когут, балетмейстер – Юрій Різун, керівник оркестру – Оксана Ступак.

Кожен студент може долучитися до мистецького життя Львівського національного університету імені Івана Франка. Просто завітайте у Центр культури та дозвілля і станьте частиною нашої натхненної сім’ї.