Львівський університет і Галицька митниця Держмитслужби налагоджують співпрацю

13 жовтня 2020 року Ректор ЛНУ ім. Івана Франка, професор Володимир Мельник та в. о. начальника Галицької митниці Володимир Цабак підписали «Договір про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Галицькою митницею Держмитслужби».

Згідно із текстом договору сторони домовилися співпрацювати у проведенні спільної  навчальної, наукової, інформаційної та іншої діяльності, яка становить взаємний інтерес.

Зокрема, документ відкриває можливість студентам юридичного факультету Львівського університету проходити практику на базі Галицької митниці.

Крім того, провідні юристи Львівського університету та Галицької митниці долучатимуться до участі у заходах з правничої тематики, проведення консультацій, забезпечення інформаційної підтримки тощо.

Ректор ЛНУ ім. Івана Франка Володимир Мельник зазначив, що співпраця між установами дасть можливість ще активніше упроваджувати на юридичному факультеті Львівського університету принципи дуальної освіти, адже підписана угода розширює перелік стратегічно важливих установ, де факультетська молодь може здобути безцінний практичний досвід роботи.