Львівська митниця ДФС і Львівський національний університет імені Івана Франка спільно впроваджуватимуть інноваційні рішення

Під час зустрічі Ректора Університету Володимира Мельника з начальником Львівської митниці ДФС Левком Прокіпчуком, що відбулась 30 грудня 2015 року, було підписано договір про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Львівською митницею Державної фіскальної служби України.

Розпочатий фаховий діалог, за словами Ректора, дозволить науковцям і студентам долучитися до процесу формування сучасних моделей розвитку економіки, бізнесу та підприємництва, що допоможе молодим людям здобути унікальний досвід і застосувати свої знання на практиці.

Професор Володимир Мельник переконаний, що завдяки спільним зусиллям сторони зможуть зробити свій внесок в удосконалення фіскальної системи України.

Начальник митниці Левко Прокіпчук відзначив, що передусім очікує від студентів на генерацію та практичне втілення передових ідей у вкрай важливих для митниці напрямах ІТ-технологій, імплементації митного законодавства до вимог країн ЄС, залучення інвестицій та більш ефективної взаємодії у спілкуванні з бізнесом.

Сторони мають намір співпрацювати у сфері навчальної, навчально-методичної та науково-дослідної роботи задля взаємного обміну досвідом, підвищення якості підготовки фахівців, закріплення теоретичних знань на практиці.

Відтак, студенти Львівського університету зможуть проходити практику та стажуватись у Львівській митниці ДФС. Також адміністрація Університету планує залучати провідних спеціалістів митниці до проведення лекцій, семінарів, навчальних тренінгів, розроблення навчальних планів тощо.

Окрім того, митники та представники ВНЗ працюватимуть у напрямі організації наукових, науково-практичних конференцій, симпозіумів, семінарів та інших заходів з питань реалізації політики у сфері державної митної справи, удосконалення митного законодавства, тарифного і нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання, покращення митної статистики та обліку, адміністрування митних платежів тощо.

Додамо, що в зустрічі також взяли участь декани факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк, економічного факультету Ростислав Михайлишин, факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин, юридичного факультету Володимир Бурдін.