Львівський університет укріплює співпрацю з Львівським академічним будинком органної та камерної музики та Галицьким музичним товариством

17 грудня 2021 року відбулася зустріч адміністрації Львівського національного університету імені Івана Франка та факультету культури і мистецтв із керівництвом Львівського академічного будинку органної та камерної музики і Галицького музичного товариства. Під час візиту гостей до ЛНУ ім. Івана Франка було укладено два Меморандуми про співпрацю.

Один меморандум про співпрацю між установами підписали перший проректор Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Гукалюк і в.о. директора Львівського академічного будинку органної та камерної музики Тарас Демко. Другий Меморандум про співпрацю між факультетом культури і мистецтв Львівського університету та Галицьким музичним товариством підписали в.о. декана факультету культури і мистецтв Майя Гарбузюк і директор Галицького музичного товариства Тарас Демко.

Відповідно до основних пунктів Меморандумів, сторони домовились брати участь у спільних творчих, інноваційних проєктах; проводити спільні творчі, культурні та освітні заходи, взаємно популяризуючи свою діяльність, найменування та символіку; здійснювати обмін необхідною інформацією тощо.

В.о. декана факультету культури і мистецтв Майя Гарбузюк підкреслила, що «давні традиції Галицького музичного товариства та новітні напрями діяльності молодого факультету культури і мистецтв чудово доповнюватимуть одне одного та сприятимуть розвитку обох інституцій».

Завідувач кафедри музикознавства та хорового мистецтва факультету культури і мистецтв Тарас Дубровний зауважив, що основною метою укріплення співпраці є втілення спільних проєктів, креативних ідей і творчих напрацювань. «Також така співпраця стане доброю базою для практики і навчання студентів факультету культури і мистецтв», – наголосив Тарас Дубровний.

В. о. директора Львівського академічного будинку органної та камерної музики і директор Галицького музичного товариства Тарас Демко розповів, що його установи вже давно мають добрі стосунки із факультетом культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка. «Львівський академічний будинок органної та камерної музики і Галицьке музичне товариство працюють за двома векторами: концертна діяльність й освітня діяльність. І ці обидві сфери зацікавлення перетинаються із Львівським національним університетом імені Івана Франка, особливо із роботою факультету культури і мистецтв. Мені здається, що спільні цінності, спільні візії можуть допомогти створити щось насправді інноваційне та сенсаційне», – акцентував Тарас Демко і додав, що тепер, коли є офіційна домовленість про співпрацю, «ми разом будемо поширювати класичну музику, а особливо – рекламувати велике музичне минуле Галичини і Львова ще потужніше».