Марія Лаврів – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія»

На базі факультету історії та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія».

На Конкурс надійшло 111 робіт від 114 авторів із 62 закладів вищої освіти України. З-поміж усіх наукових досліджень найкращим галузева конкурсна комісія визнала роботу студентки історичного факультету Львівського університету Марії Лаврів «Гончарні клейма із городища літописного Бужська: спроба систематизації та інтерпретації» (науковий керівник – доц. Наталія Стеблій).

Щиро вітаємо Марію Лаврів та її наукового керівника із блискучою перемогою і бажаємо нових звершень на шляху наукового пізнання!