Студенти механіко-математичного факультету – переможці Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з галузі знань (спеціальностей) «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)»

У Львівському національному університеті імені Івана Франка завершився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань (спеціальностей) «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)» (2019-2020 н. р.), під час якого галузева конкурсна комісія затвердила остаточний список переможців інтелектуального змагання.

У цьому навчальному році на Конкурс надійшло 44 наукові роботи із 31 закладу вищої освіти України. Серед учасників ІІ туру Конкурсу члени авторитетного журі відзначили студентів механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.  Максим Шайнога за наукову роботу «Згин з розтягом пластини з отвором та системою тріщин за смугового контакту їхніх берегів» (науковий керівник – доцент кафедри механіки механіко-математичного факультету Микола Слободян) отримав престижну нагороду – диплом І ступеня, а Тетяна Байбула за наукову роботу на тему «Тестування еквівалентності портфелів з максимальним відношенням Шарпа та з максимальною очікуваною корисністю» (науковий керівник – професор, завідувач кафедри математичного моделювання механіко-математичного факультету Микола Заболоцький) отримала диплом ІІ ступеня.

Загалом призерами Конкурсу стали одинадцятеро студентів українських університетів. Зокрема, дипломи І ступеня отримали уже згаданий Максим Шайнога (Львівський національний університет імені Івана Франка) і Ярослав Гур’єв (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького).

Дипломами ІІ ступеня, окрім Тетяни Байбули, галузева конкурсна комісія відзначила також Наталію Любанцеву (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара) та Олену Харченко (Дніпровський державний технічний університет).

Дипломи ІІІ ступеня отримали: Андрій Жируха (Львівський національний аграрний університет), Вікторія Пасічна (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького), Анастасія Соловйова (Донецький національний університет імені Василя Стуса), Марія Лижечко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Микола Мороз (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова), Всеволод Марценюк (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого).

Вітаємо студентів Львівського університету та їхніх наукових керівників, а також усіх переможців й учасників Конкурсу! Бажаємо успіхів та нових досягнень у науковій роботі!