На факультеті педагогічної освіти відбулися традиційні великодні гаївки

8 травня 2024 року зелене подвір’я  факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка загостило чудове співоче та радісне свято з гаївками. Старша викладачка кафедри музикознавства та хорового мистецтва факультету культури і мистецтв  Ольга  Кушніренко натхненно розповіла про український традиційний весняний спів й описала святкування весняних звичаїв. Заспівували гаївки студентки хору факультету педагогічної освіти під керівництвом Ігоря Бущака , які  на цьому заході завершили цикл десятка весняних виступів у садках, школах, бібліотеках, лікарнях та госпіталях.

Популярні і невідомі весняні пісні підспівували студенти факультетів педагогічної освіти та культури і мистецтв  – майбутні вчителі, вихователі, логопеди та соціальні працівники, вчителі музики, диригенти хору, а також викладачі та працівники. Хтось уперше почув веснянки чи гаївки, але усі учасники познайомилися із багатим  матеріалом для  навчальних занять, виховних заходів, популяризації загалом наших  віковічних народних традицій.

Світлини: Олега Лядика Більше фото