На механіко-математичному факультеті триває модернізація аудиторій та навчальних лабораторій

19 квітня 2021 року Ректор Університету професор Володимир Мельник,  проректор з навчально-виробничої та адміністративно-господарської роботи Василь Курляк та декан механіко-математичного факультету Ігор Гуран обговорили етапи модернізації та оснащення навчальних аудиторій, лабораторій та інших приміщень механіко-математичного факультету.

Упродовж останніх років проведено ремонт (реставраційний) у низці приміщень механіко-математичного факультету. Так, деякі аудиторії вже оснащені новими меблями та необхідним для сучасних освітніх потреб мультимедійним обладнанням. Водночас в інших аудиторіях та лабораторіях, зокрема тих, які розташовані у підвальних приміщеннях, ремонт невдовзі завершиться.

Представники механіко-математичного факультету наголошують, що модернізація навчальних аудиторій та лабораторій є одним із пріоритетних завдань, адже повноцінних ремонтів тут не проводили близько 40-ка років. Труднощі з ремонтними роботами передовсім виникали через розташування низки аудиторій у цокольних прощеннях. Втім проблему вдалося подолати завдяки якісно проведеним гідроізоляційним роботам у 2019 році.

«Ми пишаємося рівнем наукової роботи на механіко-математичному факультеті, численними перемогами і досягненнями наших студентів та випускників. Проте усвідомлюємо й те, що потрібно постійно покращувати умови навчання та дослідницької роботи наших студентів, тому у найближчій перспективі плануємо продовжувати модернізацію приміщень на факультеті – це стосується і лабораторій, і аудиторного фонду, й інших приміщень», – наголосив Ректор Володимир Мельник.

Уже найближчим часом планується завершення ремонтних робіт в аудиторіях № 043, № 044, № 045, Механічній лабораторії та інших приміщеннях. Наразі тут замінили всю електромережу, внутрішні двері, вікна, частково підлогу, провели сантехнічні роботи та виконали внутрішнє оздоблення.

Загалом пріоритетом ремонтних робіт визначили саме ті приміщення, які призначені для освітніх та наукових потреб студентів. До вересня поточного року проведуть необхідні роботи у всіх аудиторіях, які були без якісного ремонту упродовж багатьох років.

Декан механіко-математичного факультету Ігор Гуран розповів, що відповідне  матеріальне забезпечення безпосередньо впливає на весь освітній і науковий процеси на факультеті.

«Ми щиро вдячні адміністрації Університету, яка докладає максимум зусиль для того, аби повністю відремонтувати приміщення механіко-математичного факультету, а відтак – адаптувати навчальний та науковий процеси до найсучасніших вимог. Кількість молоді, яка бажає навчатися на нашому факультеті збільшується, і цьому процесу також сприяє те, що, відвідавши наш факультет, потенційні студенти бачать, що навчання відбуватиметься у належних умовах», – наголосив Ігор Гуран.

Додамо, що планується також провести ремонти у коридорах та інших приміщеннях факультету. Серед амбітних проєктів – облаштування внутрішнього дворику, у який є вихід з механіко-математичного факультету. Дворик повинен використовуватися для студентського дозвілля та неформальних освітніх потреб.