Нові перемоги університетських дзюдоїстів

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка не лише старанно навчаються, а й демонструють високий професіоналізм у різноманітних видах спорту. Зокрема, продовжують вражати своїми спортивними перемогами університетські дзюдоїсти!

14 березня 2024 року у Києві відбувся Чемпіонат України з боротьби дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року. У змаганнях взяли участь понад 340 спортсменів з 20 областей України та міста Києва. Серед переможців Чемпіонату – студент третього курсу економічного факультету Станіслав Корчемлюк. У змаганнях Станіслав здобув срібну нагороду у категорії до 81 кг.

Окрім того, нещодавно у Львові відбувся Чемпіонат області з боротьби дзюдо серед юніорів та юніорок, в якому студенти Університету вибороли численні нагороди.

Найкращим у категорії до 100 кг став студент першого курсу економічного факультету Ілля Паламарчук. Друге місце у цій же категорії посів студент першого курсу біологічного факультету Богдан Соханчак.

Бронзові нагороди вибороли ще чотири наших студенти у різних вагових категоріях:

• студент першого курсу факультету електроніки та компютерних технологій Ігор Войченко (категорія до 66 кг);
  • студент першого курсу юридичного факультету Андрій Завідковський (категорія до 81 кг);
  • студент першого курсу філологічного факультету Олександр Шлапак (категорія до 81 кг);
  • студент першого курсу економічного факультету Артем Колотов (категорія до 90 кг).

Щиро вітаємо наших студентів і їхнього наставника, заслуженого тренера України Араза Тувакова з черговими перемогами й бажаємо підкорення нових спортивних вершин!