У Львівському університеті стартувала школа відео та текстового контенту “ПроПіар”

У сучасному світі соціальні мережі є потужним інструментом комунікації, що розвивається зі швидкістю світла: з’являються нові застосунки, тренди та способи просування контенту. Аби тримати руку на пульсі змін, потрібно постійно вдосконалювати свої навички, вивчати нові програми та вміти відслідковувати тенденції у світі соціальних мереж. Саме можливість навчатися цьому і надає нашим студентам Центр маркетингу та розвитку – підрозділ університету, який відповідає за ведення офіційних соціальних мереж ЛНУ ім. І. Франка, а також працює для побудови та розвитку бренду нашого ЗВО.

Школа “ПроПіар” – це проєкт, який Центр організовує вдруге. Він покликаний надати учасникам дві ключові можливості: почути “про піар” від запрошених відомих гостей-блогерів та SMM-ників, а також під керівництвом фахівців відділу маркетингу та комунікації спробувати безпосередньо на практиці “пропіарити” продукт у різних соцмережах та рубриках. Учасниками першої такої школи, яка відбулася у лютому-березні 2023 року, були 22 студенти. Чимало з них сьогодні вже знайшли себе у сфері  SMM та продовжують розвиватися. Цьогоріч до проєкту доєдналося понад 60 здобувачів освіти, які були обрані серед понад 100 охочих.

Проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський, який, власне, і відкрив захід, зазначив: “Тенденції сьогодення свідчать, що молодь дедалі частіше цікавиться розвитком у соціальних мережах, а також і сама задає тренди, які стають популярними. Я вірю, що кожен із вас, хто прагне дізнатися більше про піар, після цієї школи зможе себе впевненіше почувати у світі соціальних мереж та побачить всі плюси та мінуси такої роботи. Ця школа – це також і можливість для вас зрозуміти, чи варто надалі для себе розглядати такі напрямки, як маркетинг, PR, SMM тощо, адже всього лише за місяць ви зможете побачити, якою насправді є робота всіх цих людей до деталей. Бажаю вам з користю провести цей період, взяти від цього навчання максимум і обов’язково приділити час практичній частині, адже саме в практиці ви зможете пізнати цей напрям сповна”.

Далі на учасників чекали дві захопливі лекції, які стосувалися роботи у світі соціальних мереж. Зокрема, випускниця нашого університету, SMM-менеджерка з 5-річним досвідом роботи та понад 30-ма реалізованими проєктами Христини Стецюк розповіла студентам про “Правду та міфи в SMM”, зокрема, торкнулася таких міфів, як “візуал – 50% успіху”, “наявність SMM-супроводу – автоматичний успіх бізнесу” та інші. Наступна лекція мала дуже цікаву тему – “Хейтери: інструкція з користування”. В рамках неї авторка проєкту “Давай займемось текстом”, стартаперка та письменниця Наталія Місюк розповіла, як зробити хейтерів прихильниками та навіть отримати за це винагороду.

Офіційну частину навчання продовжило неформальне спілкування та частування піцою від партнерів проєкту – компанії Donatello Pizza. До речі, кожен із вас може отримати безкоштовну піцу в подарунок до першого замовлення. Детальніше про акції компанії можете прочитати на сайті.

Загалом школа триватиме впродовж місяця. Кожного тижня на учасників чекають нові лекції про SMM та піар від спікерів, які є практиками у цих сферах. Також навчання передбачає виконання трьох практичних завдань для кожного учасника.

Щиро дякуємо всім, хто доєднався до заходу та анонсуємо, що вже наступного четверга на учасників школи чекає новий навчальний день, який буде наповнений корисною інформацією, знаннями та нетворкінгом. До зустрічі!