Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Андрій Сиротич

Захищаючи Українську Державу від російських окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Сиротич. Героєві було 35 років.

Уродженець с. Колодруби Андрій Сиротич здобув вищу освіту на фізичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка у 2011 році. Був активним учасником Революції Гідності. У 2023 році вступив до лав Збройних сил України.

Військовослужбовець загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новодарівка Пологівського району Запорізької області. Колектив фізичного факультету пригадує Андрія як надзвичайно порядну й світлу Людину, щирого, доброзичливого, відвертого, чесного, надійного друга і справжнього Патріота України.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!