Президент України відзначив працівників Університету державними нагородами

З нагоди Дня незалежності України Президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами громадян, які зробили значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України і продемонстрували вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.
Згідно із Указом Президента України №241/2018 почесні звання «Заслужений діяч науки і техніки України» отримали двоє працівників Львівського університету – професор кафедри геоморфології та палеогеографії Андрій Богуцький та завідувач кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства професор Михайло Гнатюк.
Почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» отримав старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Університету Араз Туваков.
Щиро вітаємо викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка із високим визнанням їхньої праці і бажаємо їм міцного здоров’я, нових професійних звершень, щастя, миру і добра!