Проректор з наукової роботи Університету, професор Роман Гладишевський – почесний амбасадор Львова

З нагоди обрання Почесних амбасадорів Львова на 2016-2018 роки 24 листопада 2016 року у Будинку Вчених відбулися урочистості.

Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, мер Львова Андрій Садовий привітав 10 фіналістів Програми та вручив їм відзнаки Почесних амбасадорів Львова за вагомий внесок у розвиток міста як достойного місця проведення заходів ділової гостинності (національних і міжнародних конференцій, конгресів, самітів, симпозіумів тощо).

«Наша найбільша цінність – це люди. Дякуючи вам, Львів можуть побачити сотні, тисячі гостей, які вміють чути, бачити, аналізувати. Ми всі прагнемо, щоб наше місто, наша країна, наші сім’ї були щасливі та успішні. Ви своєю працею робите дуже великий вклад. Дякую за працю, яку ви зробили. Дякую наперед за працю, яку ви зробите», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Почесними амбасадорами на 2016-2018 роки стали: Мирослав Борущак, професор Вищої Школи туризму і готелярства, м. Гданськ, Польща; Матіас Брандт, керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» (GIZ); Роман Гладишевський, проректор з наукової роботи ЛНУ ім. Івана Франка; Рафал Козінські, засновник програми співпраці Trans Misja Lublin Ukraina; Юрій Косенко, заступник директора ДКНДІ ветеринарних лікарських засобів і кормових добавок, доктор фармацевтичних наук; Роман Лесик, професор кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії ЛНМУ ім. Данила Галицького; Марек Славатинець, генеральний менеджер AVIAREPS SA, Польща; Олег Турій, проректор з програмного розвитку УКУ; Анджей Тимовські, директор міжнародних програм Американської ради наукових товариств, Нью-Йорк, США; Зеня Черник, Президент Федерації Українців у США.

Директор Lviv Convention Bureau Ліна Остапчук зазначила, що Почесні Амбасадори – це високопрофесійні люди, які повинні використовувати свій авторитет, знання та вміння для промоції міста Львова. За її словами, минулого року Львів представляли 11 амбасадорів, основною сферою діяльності яких була політика, наука, інформаційні технології, бізнес, медицина. Цього ж року найбільший акцент ініціатори Програми зробили на наукову галузь.

Нагадаємо, що програму Почесних амбасадорів Львова започаткували 2015 року. Метою Програми є виведення міста Львова на світовий ринок у сфері ділового туризму із залученням допомоги впливових осіб зі званням «Почесний амбасадор Львова», які готові використовувати свій авторитет і професійні знання задля промоції міста як гідного місця для проведення заходів ділової гостинності. Ініціатором і реалізатором програми Почесних амбасадорів Львова є Lviv Convention Bureau.

За підрахунками Міжнародної асоціації конгресів та конференцій ICCA (International Congress and Convention Association) міста, регіони та країни, у яких реалізуються аналогічні програми, приймають більше міжнародних конгресів, аніж ті, у яких такі програми не діють, а отже, мають безпосередній позитивний вплив на розвиток індустрії ділової гостинності.