У зв’язку з запланованим широкомасштабним розгортанням послуг хмарного продукту Microsoft Office 365, що забезпечить Вам доступ до безкоштовних хмарних офісних сервісів, а саме:  до якісної корпоративної електронної пошти, авторизований доступ до WI-FI-мережі, автоматизація доступу до середовища електронного навчання, авторизований доступ до певних комп’ютерних класів, просимо Вас пройти реєстрацію на сайті за адресою:

http://form.lnu.edu.ua

Увага!

  • Поля з зірочкою заповнити обов’язково.
  • Ідентифікаційний номер необхідний тільки для аутентифікації працівників та студентів університету  і у базі НЕ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ.
  • Пароль входу на нову університетську електронну пошту буде вислано на Вашу приватну пошту, а використання цих сервісів стане можливим пізніше, про що ми Вас додатково поінформуємо.

Звертаємо Вашу увагу, що для користувачів електронної пошти університету (домени lnu.edu.ua та franko.lviv.ua) реєстрація є обовязковою. Після перенесення корпоративної електронної пошти на нову платформу вони не матимуть доступу до своїх електронних скриньок, поки не пройдуть реєстрацію.

Зверніть увагу, що для нових та вже зареєстрованих користувачів додатково з’явилась можливість прив’язки електронної скриньки підрозділу.
Перехід на новий сервіс електронної пошти планується на другу половину вересня.