Ректор Володимир Мельник зустрівся з головою Львівської ОДА Максимом Козицьким

6 березня 2020 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник зустрівся з головою Львівської обласної державної адміністрації Максимом Козицьким. Під час зустрічі йшлося про перспективи подальшої співпраці між установами та організацію спільних заходів.

Спершу Ректор привітав Максима Козицького із призначенням на посаду очільника області і коротко ознайомив голову ОДА із динамікою розвитку Львівського університету.

«Упродовж п’яти років Львівський та Київський університети є лідерами  за кількістю поданих заяв від абітурієнтів. ЛНУ ім. Івана Франка  – єдиний в нашій державі Університет, який має шість наукових об’єктів, які віднесені до національного надбання. Ми співпрацюємо з провідними науковими інституціями світу. Щорічно видаємо близько 150 підручників та монографій. За минулий рік відбулось понад 120 захистів кандидатських і докторських робіт, тобто спостерігається позитивна динаміка розвитку Університету», – зазначив Володимир Мельник.

Сторони обговорили питання поглиблення співпраці та перспективу реалізації  спільних ініціатив, спрямованих на розвиток освіти та Університету.