Сотня активних школярів Львівщини взяла участь у Школі лідерства

19 травня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася одноденна Школа лідерства для активних учнів Львівської області. Захід організував Студентський уряд у співпраці з Британською радою та Львівським обласним молодіжним центром. До події долучилося 100 успішних школярів Львівщини, зацікавлених у розвитку лідерських навичок.

До присутніх звернулася очільниця Студентського уряду ЛНУ ім. Івана Франка Анжеліка Кульчицька. Вона привітала школярів у Львівському університеті та висловила сподівання, що Школа лідерства стане для них цікавим досвідом. «Сьогодні на Вас чекає дуже насичений та цікавий день – лекції, нові знайомства та цікаві обговорення», – зазначила Анжеліка Кульчицька і пояснила учасникам організаційні моменти роботи.

Мотиваційні настанови під час відкриття заходу учням дав Ректор Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. «На моє переконання: лідер і лідерство – це спосіб реалізації тих запитів, які народжує кожна людина. Але для того, аби це повноцінно відбулося, необхідна воля, інтелект і сприятливе середовище. Також важливо розуміти, що лідерство – це спосіб реалізувати свій потенціал, але ні в якому разі не спосіб використання можливостей іншого для реалізації власних потреб», – підкреслив Володимир Петрович, закликавши молодь невтомно опановувати нові знання та здобувати навички, які будуть корисними у майбутньому.

Також Ректор наголосив на тому, що передусім у своєму житті треба керуватися власною совістю і завжди ставити собі питання «чи є це добрим для суспільства та для мене?». «Чим би ви не займалися – підприємництвом чи науковою діяльністю – перед вами рано чи пізно поставатиме питання «навіщо я це роблю – для добра чи ні?». Кожен з нас має талант, ми можемо творити, інвестувати свій потенціал у предметне середовище, ми можемо змінювати і себе, і свою країну, маючи волю, знання та відповідальність», – додав Володимир Мельник, подякувавши учням за активну позицію і прагнення до лідерства.

Опісля вітальних слів розпочалася перша лекція для учнів, яку провела асистентка кафедри теорії і практики журналістики факультету журналістики Наталія Войтович. Вона розповіла майбутнім лідерам про різні стратегії розвитку соціальних мереж, а також доречний та недоречний контент для досягнення різних цілей.

Також в рамках роботи Школи лідерства лекції для учнів провели ексочільниця студентського самоврядування Ангеліна Бережненко, яка розповіла про управління проєктами, та завідувачка Психологічної служби Львівського університету Світлана Незабитовська, яка розмовляла з учасниками на тему лідерства.

Загалом упродовж насиченого дня на школярів чекали цікаві лекції про те, хто такий лідер, як він мислить та поводиться і чому досягає успіху. Лектори поділилися секретами ефективної комунікації та навчили школярів застосовувати отримані знання на практиці.

Світлини: Олега Вівчарика та Ярини Пришляк Більше фото