Стартував благодійний «Кубок Ректора 2024»

19 квітня 2024 року у Спортивному комплексі Львівського університету відбулися перші матчі Кубку Ректора 2024. Цьогоріч у футзальному турнірі беруть участь 19 команд, до складу яких входять  викладачі та студенти факультетів Університету.

Перед початком змагань присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Захисників та Захисниць України, які поклали свої життя за незалежність нашої держави. Опісля учасників турніру привітали та побажали чесної і гарної гри голова Студентського Уряду Анжеліка Кульчицька та Ректор Університету Володимир Мельник.

Також слово надали колишньому військовослужбовцю 218 Окремого батальйону 125 Окремої бригади ТрО Збройних Сил України, студентові-магістру історичного факультету Віталію Вдовиченкові, який наголосив на важливості благодійних заходів та допомозі війську.

«Львівський університет за 5 років навчання став для мене дуже рідним. Щиро дякую кожному та кожній з вас, хто зголосився взяти участь у цих змаганнях. Зараз триває надзвичайно жорстока та тяжка війна, найбільш подібною до якої є Друга світова, тому прошу кожного з вас підтримати всіх тих, хто виконує бойові завдання на лінії зіткнення. Не шкодуючи свого життя та здоров’я, воїни мужньо захищають всіх нас і дають можливість організовувати подібні заходи та жити у відносному спокої. Та зброї недостатньо для перемоги, необхідна тотальна народна підтримка, тому не залишайтеся осторонь зборів на потреби армії, вони є дуже важливим інструментом у цій війні. Ми всі беремо в ній участь і ми всі чекаємо на перемогу», –  зазначив Віталій Вдовиченко.

Після першого символічного удару по м’ячу, який зробив Ректор Володимир Мельник, розпочалися матчі плей-офф, у яких зійшлися команди факультету електроніки та комп’ютерних технологій та філологічний факультет, а також факультет педагогічної освіти та географічний факультет. У першому  двобої з рахунком 4:1 переміг факультет електроніки та комп’ютерних технологій. У другому ж поєдинку команда географічного факультету переконливо обіграла факультет педагогічної освіти з рахунком 9:1.

Опісля відбулися матчі 1/8 фіналу. Факультет прикладної математики впевнено переміг історичний факультет з рахунком  7:4. Команда факультету управління фінансами та бізнесом поступилася геологічному факультетові з рахунком 0:1. Факультет журналістики феєрично переміг біологічний факультет з рахунком 4:0. Команда географічного факультету здобула чергову перемогу і переграла факультет іноземних мов з рахунком 5:1.

Надалі у двобої команд хімічного факультету і факультету електроніки та компʼютерних технологій на останніх хвилинах хіміки поступилися з рахунком  3:2.

Після цього на ігровий майданчик вийшли команди економічного та фізичного факультетів. У напруженому поєдинку фізикам не вдалося відібрати перемогу в економістів, тому матч закінчився з рахунком 4:2.

Наступний поєдинок відбувся між командами філософського факультету та факультету прикладної математики та інформатики.  В результаті з рахунком 2:1 вдруге за день перемогли прикладники.

У матчі між механіко-математичним факультетом та факультетом міжнародних відносин, перемогу святкували математики з рахунком 4:1. Завершальним протистоянням першого дня став матч факультету культури і мистецтв та юридичного факультету, який закінчилося перемогою юристів з рахунком 4:0.

Вже завтра відбудуться чвертьфінали, півфінали, матч за третє місце і  фінал. З розкладом змагань можна ознайомитися на сторінках Студентського уряду Університету.

Запрошуємо  вболівальників підтримати свої команди! А також нагадуємо, що Кубок Ректора з футзалу – це благодійна подія. Організатори турніру оголосили традиційну «Битву факультетів». Кожен студент, викладач чи працівник Університету має можливість підтримати свою команду факультету, задонативши на банку та написавши у призначенні платежу, за яку команду вболіває. А вже 20 квітня ми дізнаємося факультет-переможця, який отримає приз від військових.

Долучитися до збору коштів можна за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/9Dw5LR8xas

Виручені кошти організатори передадуть на потреби 218 Окремого батальйону 125 Окремої бригади Територіальної оборони Збройних Сил України.

Світлини: Олега Вівчарика та Олега Лядика Більше фото