Студентка економічного факультету Ірина Федак здобула ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління національним господарством»

Студенти економічного факультету спеціалізації «Міжнародна економіка» знову потішили університетську спільноту вагомими здобутками на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт, які Міністерство освіти і науки щорічно проводить на базі провідних закладів вищої освіти України.

Так, нещодавно в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова завершився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління національним господарством». Студентка четвертого курсу спеціалізації «Міжнародна економіка» економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Федак представила на конкурс наукову роботу «Кредитно-дефолтні свопи на українські суверенні цінні папери у системі фінансового ризик-менеджменту» (науковий керівник ‑ професор кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки Грабинська І. В.).

Члени авторитетного журі, до якого входили відомі економісти-дослідники та викладачі із провідних закладів вищої освіти України, на основі рецензування та рейтингування 63 наукових праць, що надійшли на конкурс із 37 навчальних закладів, високо оцінили роботу, представлену нашою студенткою. А відтак, Ірину Федак відзначили дипломом ІІ ступеня.

Нагадаємо, що це була вже друга перемога «студентів-міжнародників» економічного факультету у цьогорічних всеукраїнських студентських наукових змаганнях.

Вітаємо Ірину Федак та її наукового керівника із перемогою! Бажаємо невичерпної творчої енергії, нових досягнень у дослідницькій роботі та невпинного професійного зростання!