Студентка Університету Роксолана Гудима – призерка ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

інвестиційної та інноваційної діяльності»

У Київському національному університеті технологій та дизайну підвели підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності». У конкурсі взяли участь понад 100 студентів-авторів з усієї України, які презентували  близько 80 наукових робіт.

Студентка спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Роксолана Гудима за результатами конкурсу виборола друге місце й отримала диплом ІІ ступеня. Науковий керівник Роксолани – професор кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту, доктор економічних наук Назар Демчишак.

Вітаємо Роксолану Гудиму та її наукового керівника з перемогою, бажаємо нових здобутків, творчого ентузіазму і натхнення!