Зустріч з абітурієнтами на механіко-математичному факультеті

Сьогодні, 27 квітня, відбулася онлайн-зустріч представників механіко-математичного факультету з майбутніми абітурієнтами. Зі школярами поспілкувалися заступниця декана з навчально-виховної роботи, доцентка кафедри алгебри і логіки Марта Малоїд-Глєбова, студенти факультету Орест Матіюк і Мар’яна Мельник, начальниця Відділу розумних сервісів і зв’язку Управління інформаційних технологій Львівської міської ради Олександра Сендрій. Інформацією про особливості цьогорічної вступної кампанії поділився відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський. Модерувала захід працівниця Відділу маркетингу та комунікації Марія Цінцадзе.

Заступниця декана Марта Малоїд-Глєбова привітала учасників вебінару і розповіла про історію та структуру факультету. Так, сьогодні навчальний процес на факультеті забезпечують кафедри алгебри і логіки, математичної економіки та економетрії, теорії функцій і теорії ймовірностей, геометрії і топології, математичного і функціонального аналізу, теоретичної та прикладної статистики, диференціальних рівнянь, математичного моделювання, механіки, вищої математики.

Марта Олександрівна розповіла про освітні програми, за якими здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти. Це зокрема «Комп’ютерна алгебра, криптологія та теорія ігор» (спеціальність «111-Математика»), «Математичне моделювання та комп’ютерна механіка» (спеціальність «113-Прикладна математика»), «Математика. Математична економіка та економетрика» (спеціальність «111-Математика»), «Статистичний аналіз даних (Data Science)» (спеціальність «112-Статистика»), «Актуарна та фінансова математика; Статистика в інформаційних технологіях» (спеціальність «112-Статистика»), «Комп’ютерний аналіз математичних моделей» (спеціальність «111-Математика»).

Заступниця декана також розказала про навчання на факультеті, програми стажування і міжнародну співпрацю. Марта Олександрівна підкреслила, що механіко-математичний факультет вчить ставити чіткі задачі і правильно їх вирішувати.

Випускниця факультету Олександра Сендрій поділилася своїм досвідом навчання в Університеті і розповіла про перспективи, які відкриває для молоді освіта, здобута на факультеті. Випускниця зазначила, що саме механіко-математичний факультет дає міцну основу, з якою можна освоїти будь-який фах. Відтак, якщо Вам до вподоби математика, то вступ на механіко-математичний факультет – найправильніший вибір, який відкриває для Вас чимало можливостей.

Враженнями від навчання з молодшими колегами поділився студент факультету, член студентської ради Орест Матіюк. Студент окреслив основні завдання студентської ради, розповів про культурно-мистецькі, інтелектуальні й благодійні заходи, які організовують на факультеті.

Студентка п’ятого курсу, ексголова профспілкової організації студентів механіко-математичного факультету Мар’яна Мельник також поспілкувалася зі школярами. Вона детально розповіла учасникам вебінару про різновиди стипендій та умови їх нарахування.

Відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський розповів майбутнім абітурієнтам про організацію і проведення цьогорічної вступної кампанії. Юрій Ігорович наголосив, що зовнішнє незалежне оцінювання неодмінно відбудеться, проте терміни його проведення дещо змістяться. Юрій Еліяшевський зазначив, якщо карантин закінчиться до 1 червня, то основна сесія ЗНО відбуватиметься упродовж 25 червня – 17 липня. Якщо ж карантин закінчиться до 1 серпня, то  проведення основної сесії ЗНО припаде на 17 серпня – 4 вересня. Відповідно до термінів проведення ЗНО відбудеться і вступна кампанія. Юрій Ігорович також розказав про перелік конкурсних предметів, подання заяв, терміни зарахування.

Нагадаємо, що кваліфіковану дистанційну консультацію щодо вступу до Університету можна отримати, надіславши свої запитання на електронну адресу pkunivlv@lnu.edu.ua або звернутися за контактними телефонами, розміщеними на сторінці приймальної комісії https://admission.lnu.edu.ua/admission-board/contacts.