Студентський уряд Університету очолив Богдан Іванусь

За результатами прямого таємного голосування, що відбулось у рамках Конференції студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, головою Студентського уряду Університету обрали студента історичного факультету Богдана Івануся.

За Богдана віддали свої голоси 540 студентів Львівського університету, 279 осіб проголосували за представника факультету прикладної математики та інформатики Володимира Винарського, а 26 студентів не підтримали жодного із кандидатів.

Вітаємо Богдана Івануся з обранням на посаду голови Студентського уряду, бажаємо натхнення, успіхів та нових ідей, спрямованих на розвиток освітнього і наукового середовища Львівського національного університету імені Івана Франка!