Яна Пекун прозвітувала про роботу Студентського уряду за період її головування

26 квітня 2017 року в Актовій залі відбулась конференція студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, під час якої голова Студентського уряду Яна Пекун представила звіт про роботу упродовж року.

Розпочав захід Ректор Університету, професор Володимир Мельник, який подякував Яні Пекун за активну працю на посаді голови студентського самоврядування і відзначив вагому роль молоді у сприянні організації роботи різних сфер життя Університету. «Завдяки успішній співпраці зі Студентським урядом нам вдається зберігати атмосферу толерантності і взаєморозуміння, яка дозволяє вирішувати непрості завдання, що зараз є перед Університетом і країною», – зазначив Володимир Петрович.

Звертаючись до студентів, Ректор також наголосив, що «усі дії і вчинки молоді повинні відповідати інтересам України, Університету й усіх студентів ЛНУ ім. Івана Франка».

Надалі Яна Пекун представила звіт про роботу на посаді голови Студентського уряду. Серед найважливіших питань, на яких вона акцентувала увагу – численні проекти і благодійні акції, творчі зустрічі і культурні заходи, спрямовані на розкриття потенціалу студентської молоді. Вагомим досягненням команди студентського самоврядування упродовж року, зокрема, є розробка сайту Уряду за допомогою якого студенти можуть створити  електронну петицію, яку, при умові наявності у ній важливих для молоді питань, розглядатиме Вчена рада Університету. Проте найбільшим досягнення Студентського уряду, за словами Яни Пекун, є формування команди цілеспрямованих, творчих, відданих ідеї Університету студентів, спроможних змінювати світ на краще.

Складаючи свої повноваження, Яна Пекун подякувала адміністрації Університету за підтримку та розуміння, а колективу Студентського уряду – за активну спільну працю у реалізації численних ініціатив.

«Дякую Львівському університету за можливість розкрити потенціал і реалізувати себе у важливих для суспільна проектах», – зазначила лідер студентського самоврядування.

Представники адміністрації і студенти Університету висловили подяку Яні Пекун за активну роботу і вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування ЛНУ ім. Івана Франка.

Зазначимо, що на посаду голови Студентського уряду претендують двоє студентів – представник історичного факультету Богдан Іванусь і студент факультету прикладної математики та інформатики Володимир Винарський.

Під час роботи конференції претенденти представили свої програми. Після обговорення основних ідей, викладених у програмах відбулось таємне голосування, у якому взяли участь усі охочі студенти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Світлини: Олега Вівчарика та Олександри Чури Більше фото