Представники Університету зустрілися з учнями Школи-гімназії ім. В. Симоненка

26 квітня 2017 року представники ЛНУ ім. Івана Франка відвідали Львівську школу-гімназію ім. В.Симоненка, де зустрілися з учнями і вчителями навчального закладу.

Про історію і сучасні досягнення Львівського національного університету імені Івана Франка, зокрема, розповіли декан біологічного факультету Ігор Хамар, декан філософського факультету Людмила Рижак, декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, заступник декана економічного факультету Василь Буняк і заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Ігор Оленич. Учні також мали нагоду переглянути мультимедійну презентацію про Львівський університет та особливості вступної кампанії 2017 року.

Після відповідей на численні запитання, учасники делегації запросили учнів Гімназії до Університету.