Студенти філософського факультету – переможці ІІ етапу Всеукраїнського  конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук

Двоє студенток філософського факультету Львівського національного університету імені івана Франка стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук, присвяченого актуальним питанням сучасних наукових досліджень у галузі політології, що проходив упродовж 17-18 березня 2016 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

У конкурсі взяли участь 35 студентів із понад 30 вищих навчальних закладів України.

Про це повідомляє Прес-служба Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Кваліфіковане журі, до складу якого ввійшли науковці в галузі політології з провідних вищих навчальних закладів нашої держави об’єктивно оцінили теоретичні, прикладні та творчі здібності студентів.

За підсумками роботи конкурсу було визначено переможців та призерів інтелектуальних змагань, обговорено перспективи розвитку та пріоритетні напрямки наукових досліджень з політології.

Авторів кращих наукових робіт кваліфіковане журі конкурсу відзначило дипломами та грамотами.

Відтак, Яна Сичова виборола перемогу у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук й отримала диплом І ступеня. Дипломом ІІ ступеня нагородили Анастасію Русиняк.

Вітаємо студенток-політологів із високими професійними досягненнями та бажаємо їм невтомного наукового пошуку, успіхів у досягненні мети та нових перемог!

Світлини: Прес-служби ПНУ ім. Василя Стефаника Більше фото