Студенти Львівського університету – призери Всеукраїнського турніру з боротьби самбо

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у Всеукраїнському турнірі «Кубок Юна Україна» з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків, дівчат старшого віку і кадетів, який нещодавно відбувся в Києві. Наші студенти стали призерами спортивних змагань, продемонструвавши високий рівень підготовки й витривалості. Загалом у турнірі, який був відбірковим етапом до Чемпіонату Європи, взяли участь понад 350 спортсменів із різних регіонів України.

За результатами виступів, срібним призером в особистому заліку у категорії до 58 кг став студент економічного факультету Львівського університету Михайло Ліщинський. Бронзову нагороду у категорії до 88 кг виборов представник цього ж факультету Артем Колотов. Студентові факультету міжнародних відносин Євгенію Рибалову вдалося здобути бронзу в категорії до 98 кг. Окрім того, серед жінок у категорії до 65 кг бронзовою призеркою стала студентка географічного факультету Віталія Марфіян.

«На змаганнях із боротьби самбо ключову роль відіграє жеребкування – цього разу нашим спортсменам довелось зустрітися у поєдинках із сильними суперниками, що, власне, і позначилось  на підсумках зустрічей. Турнір відбувався цікаво і динамічно, у ньому цього разу також взяли участь студенти І курсу, які мали унікальну нагоду спробувати свої сили. Утім, зважаючи на велику конкуренцію серед учасників, наші спортсмени змогли виступили гідно й продемонструвати хороші результати. У певних моментах, можливо, не вистачило сили волі, десь – психологічної підготовки. Однак, для юних спортсменів все лише попереду. Старші самбісти, без сумніву, також ще матимуть можливість себе показати», ‒ зазначає Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури, майстер спорту, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Араз Туваков.

Щиро вітаємо студентів із високими досягненнями і бажаємо подальших успіхів у підкоренні нових спортивних вершин!