Студенти Львівського університету – серед переможців XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

26 листопада 2021 року відбувся обласний етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів та курсантів. Вже традиційно до конкурсу долучилися й студенти Львівського національного університету імені Івана Франка, які гідно представили свою Alma Mater серед закладів вищої освіти області.

Нагадаємо, що Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка було започатковано ще у 2010 році. Відтоді він відбувається щорічно й має на меті вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, а також виявлення  творчо  обдарованої  молоді, розвиток її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу та підвищення рівня мовної освіти в Україні.

За результатами перевірки конкурсних робіт студентів та курсантів Львівської області висококваліфіковане журі вже визначило переможців у п’яти категоріях. Приємно, що серед них є багато студентів Львівського університету. Так, призерами конкурсу стали:

Серед студентів закладів фахової передвищої освіти (гуманітарний профіль):

• ІІІ місце – Анастасія Красногурська (Педагогічний фаховий коледж)

Серед студентів закладів вищої освіти (гуманітарний профіль):

• І місце – Вікторія Петришак
  • ІІ місце – Марія Русановська
  • ІІІ місце – Данило Цюп’як

Серед студентів закладів вищої освіти (негуманітарний профіль):

• І місце – Яна Галамай
  • ІІ місце – Світлана Бублик

Додамо, що студенти, які продемонстрували найкращі результати на обласному етапі, вже незабаром матимуть нагоду позмагатись у наступному, всеукраїнському, етапі конкурсу.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо подальших творчих успіхів та натхнення!