Студенти механіко-математичного факультету – призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Математичні науки»

Упродовж 31 березня – 1 квітня 2016 року на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Математичні науки», у якому взяли участь 38 студентів із 21 вищого навчального закладу України.

Студентка IV курсу механіко-математичного факультету Ольга Сус виборола І місце за напрямом «Математика». Науковий керівник Ольги Сус – професор кафедри диференціальних рівнянь Микола Бокало.

Студентка V курсу механіко-математичного факультету Василина Солтис виборола ІІІ місце за напрямом «Прикладна математика». Науковий керівник – член-кореспондент НАН України, професор кафедри механіки О.Є. Андрейків.

Вітаємо Ольгу Сус та Василину Солтис з високими досягненнями та бажаємо їм успіхів у подальшій науковій діяльності.