Вже незабаром Західне міжрегіональне управління Державної податкової служби України по роботі з великими платниками податків відкриє двері для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка. Відповідну Угоду щодо організації і проведення практики студентів Львівського університету уклали нещодавно. Окрім того, Університет підписав Меморандум про співробітництво з Державною податковою службою України, відповідно до якого сторони консолідують зусилля задля подальшої взаємодії у сфері інформування студентів про кар’єрні можливості та працевлаштування.

Так, відповідно до Угоди, студенти  Львівського університету  матимуть змогу отримати практичні знання та навички впровадження передового досвіду у проходженні державної служби на базі Західного міжрегіонального управління під керівництвом досвідчених фахівців.

«Одним із пріоритетних напрямів роботи ДПС є співпраця з майбутніми співробітниками. Для нас важливо залучати молодь, висококваліфіковані кадри до роботи у податковій службі. Підписання Угоди із закладом дозволить студентам не лише пройти виробничу практику, але покликане продемонструвати зсередини пріоритетність обраної спеціальності. Ми прагнемо зацікавити молодь, аби упродовж усього часу здобуття освіти вона навчалася з ентузіазмом», – наголосила в.о. начальника Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Ірина Короткова.

Відтак, у межах проходження практики студенти ознайомляться з безпосередньою діяльністю, основними завданнями та функціями органів державної податкової служби. «Ми сповнені надії, що вже невдовзі штат Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі  з великими платниками податків поповниться випускниками з найпрестижніших закладів вищої освіти західного регіону», – додала Ірина Короткова.

Університет зі свого боку також позитивно оцінює перспективи співпраці між установами. Перший проректор Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Гукалюк переконаний, що студенти Університету матимуть широкі можливості для розвитку практичних фахових компетентностей: «Проходження практики дасть змогу студентам адаптуватися до потреб ринку, сформувати професійні вміння та навички для прийняття самостійних рішень. Окрім цього, організація і проведення практик та стажувань відкриє перспективи для подальшого удосконалення освітніх програм Університету, враховуючи думки та побажання роботодавців».