В Університеті відновлюється навчання для викладачів “Курси вдосконалення викладацької майстерності”

24 лютого 2022 року ми всі опинилися у страшній реальності: розпочалося повномасштабне вторгнення росії на наші землі. Саме тому ІІ модуль «Soft Skills компетенції викладача вищої освіти» Курсів вдосконалення викладацької майстерності було відкладено.

Розуміємо, що ключовим інструментом у боротьбі з ворогом є наша освіченість, тому Університет прийняв рішення поновити це навчання із 7 квітня 2022 року. Ми вважаємо своїм обов’язком надати безкоштовний доступ до курсів викладачам усіх ЗВО України (попередньо безплатним навчання було лише для викладачів ЛНУ ім. І. Франка), адже дуже важливо, аби навіть попри війну наша освіта розвивалася була конкурентоспроможною.

Нагадуємо, що онлайн-курси викладацької майстерности – це система, що складається з 5 Модулів (6 Кредитів) та покликана допомогти педагогічним працівникам університетів вдосконалити знання з різних важливих тем. Слухачі самі можуть обрати модуль/модулі, які бажають відвідати:

  • «Система вищої освіти України. Академічна доброчесність»
  • «Soft Skills компетенції викладача вищої освіти»
  • «Інформаційні технології в освітньому процесі»
  • «Можливості викладача при використанні платформи Moodle»
  • «Педагогічна інноватика. Професійний (науковий) бренд викладача».

Навчальна програма реалізується за участі експертів Національного агентства з питань якості освіти, Інституту вищої освіти та за підтримки DAAD, Learnpolis, Erasmus+.

Водночас ми усвідомлюємо, що є люди, які попередньо не брали участь в курсі, але сьогодні хотіли би долучитися. Тому відкриваємо реєстраційну форму на ІІ та всі наступні модулі:

Загальна реєстрація на всі модулі.

До участи також щиро запрошуємо колег-викладачів з інших університетів України. Розуміємо, становище непевне, але нам важливо не втратити навички вчити і вчитися, адже перед освіченими громадянами ворог безсилий – аксіома, перевірена часом!