Завершився цикл вебінарів від Психологічної служби Університету, присвячених ментальному здоров’ю

У складний для кожного з нас час, важливо підтримувати стан нашого ментального здоров’я. Саме тому впродовж двох з половиною місяців на базі Львівського університету відбувалися вебінари, організовані Центром маркетингу та розвитку спільно із Психологічною службою Університету. Цього разу заходи були зорієнтовані на ситуацію в Україні і націлені на психологічну допомогу та поради усім, хто цього потребує, у часі війни.

Цикл включав 10 вебінарів, під час яких фахівці Психологічної служби надавали практичні поради чи вправи, які можна застосовувати для покращення свого психологічного стану. На останньому занятті спеціалісти спільно з учасниками провели кіноаналіз, де ділились своїми почуттями та враженнями від побаченого фільму.

В межах циклу вебінарів слухачі відвідали такі зустрічі:

1. «Життя у часі війни» (спікери – весь колектив Психологічної служби);
  2. «Війна: наші емоції та дії» (спікерка – Світлана Незабитовська.
  3. «Стабілізація та ресурсність» (спікера – Оксана Поліщук).
  4. «Як дорослим взаємодіяти щоб допомогти дітям та підлітками  психологічно впоратись в часі війни?» (спікерка – Анастасія Скаковська).
  5. «Конфлікти в сім’ї та соціумі» (спікерка – Оксана Поліщук).
  6. «Перша психологічна допомога» (спікерка – Іванна Циб).
  7. «Посттравматичний стресовий розлад або ПТСР як довготермінова реакція на стрес» (спікерка – Юліанна Мочаліна.
  8. «Як зберегти здоровий глузд під час війни?» (спікерка – Світлана Незабитовська).
  9. «Як впоратись з горем та пережити втрату?» (спікерка – Анастасія Скаковська).
  • «Спільна зустріч: кіно аналіз» (спікери – уся Психологічна служба).

Загалом на курс зареєструвалися понад 240 учасників. Щиро віримо, що він допоміг багатьом хоч частково подолати труднощі на психологічному рівні, а також надихнув дбати про своє ментальне здоров’я.

Нам потрібна здорова нація, тому Психологічна служба Львівського університету стоїть на варті доброго здоров’я усіх учасників навчального процесу у Львівському університеті.