Триває набір у дитячий футбольний клуб FC Univer Lviv

Раді повідомити, що розпочався набір у дитячий футбольний клуб FC Univer Lviv, що функціонує на базі Львівського національного університету імені Івана Франка. Клуб розрахований на діток, віком 5-12 років, які вміють грати у футбол або ж прагнуть цього навчитися і готові спробувати себе у цьому виді спорту.

FC Univer Lviv – спортивний проєкт, заснований випускниками Львівського університету. Головна мета ініціативи – зробити футбол доступним для усіх охочих діток. Один із засновників клубу – завідувач кафедри обліку і аудиту ЛНУ ім. Івана Франка, депутат Львівської обласної ради Юрій Раделицький. Юрій Орестович переконаний, що FC Univer Lviv має успішне майбутнє, адже футбол – один із найпопулярніших видів спорту, відтак і охочих розвиватися у ньому чимало.

Додамо, що 12 жовтня вже відбулося перше тренування футбольного клубу, тож запрошуємо хлопців і дівчат, віком 5-12 років, долучатися до проєкту.

Запис проводиться за телефоном 0633515154.

Більше про футбольний клуб можна дізнатися на сторінках FC Univer Lviv у соціальних мережах Facebook та Instagram.