Відбувся завершальний турнір з тенісу серед викладачів

14 жовтня 2023 року відбувся завершальний турнір з великого тенісу серед викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка.

На тенісних кортах спорткомплексу Університету зібралися викладачі та аспіранти різних вікових груп, яких однак об’єднувало велике бажання грати та перемагати! За результатами відбору було сформовано дві групи, у кожній з яких визначилися півфіналісти, які згодом боролися за вихід у фінал.

За підсумками змагань переможцем турніру став викладач кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Олег Лядик, фіналістом – доцент кафедри механіки, заступник декана механіко-математичного факультету з наукової і навчально-виховної роботи Ігор Кузь, а третє місце посів аспірант географічного факультету Андрій Кроншталь.

Додамо, що організували змагання кафедра фізичного виховання та спорту Львівського університету за підтримки Первинної профспілкової організації викладачів Університету та компанії «TennisMaster».

Щиро вітаємо переможця та призерів турніру! Дякуємо усім учасникам за феєричну гру, вболівальникам за теплу підтримку, а Збройним силам України за можливість провести ці змагання!

Світлини: Олега Лядика Більше фото