У Львівському університеті відбулась конференція Franko IT Day

20 жовтня 2022 року на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася щорічна традиційна конференція студентів та представників ІТ-індустрії Franko IT Day.

Цьогоріч захід відбувся в онлайн- та офлайн-форматах – усі учасники мали унікальну нагоду прослухати лекції від фахівців з електроніки, програмування та дизайну, а також отримати можливість оволодіти практичними навичками під час ексклюзивних майстер-класів.

Із початком роботи конференції усіх присутніх привітав проректор із науково-педагогічної роботи та інформатизації Львівського університету Віталій Кухарський.

«Те, що сьогодні у Львівському університеті відбувається Franko IT Day, особливо у такий складний для країни час, свідчить про те, що ми працюємо у правильному напрямку. Такі заходи потрібні і важливі, бо все, над чим ми працюємо – об’єднує і підсилює країну в цілому. Університетська спільнота – викладачі і студенти сьогодні об’єднуються із професіоналами ІТ-сфери і демонструють хороший приклад для інших спеціальностей в Університеті», – переконаний Віталій Михайлович.

У вітальному слові проректор також відзначив важливість удосконалення знань і навичок в умовах сьогодення та підтримки темпів розвитку ІТ-технологій. Тож, за словами Віталія Кухарського, проведення  заходів такого рівня на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій сприятимуть розвитку інформаційних технологій в Університеті та в Україні загалом.

Проректор також зауважив, що ІТ-індустрія зараз тісно пов’язана із університетськими програмами, а відтак, за його словами, без взаємодії компаній та Університету, неможливою є підготовка висококваліфікованих фахівців. Тому у конференції беруть участь випускники Львівського університету – спікери, які поділяться власним досвідом роботи у сфері інформаційних технологій, розкажуть про принципи функціонування ІТ-компаній та нюанси роботи у цій спеціальності.

Усіх присутніх із початком роботи конференції привітав заступник декана з наукової і навчально-виховної роботи факультету електроніки та комп’ютерних технологій Сергій Вельгош.

«Проведення конференції Franko IT Day цікаве і потрібне, адже надзвичайно  важливо, аби молодь орієнтувалася у пропозиціях ІТ-компаній міста та країни і могла знайти себе у цій сфері. Завдяки такому заходу кожен зможе почерпнути для себе щось раціональне. Тож бажаю плідної роботи та хороших результатів», – зазначив у вітальному слові Сергій Романович.

Надалі конференція Franko IT Day продовжила роботу за двома напрямками, де кожен мав можливість обрати для себе лекції та практичні заняття від представників ІТ-сфери Львова за вподобаннями. Зокрема, учасники заходу прослухали доповіді від представників компаній N-iX, Voodoo Ecom, LBK agency та USL, Sigma Software, SiTime Україна, GlobalLogic, SoftServe та Infineon Technologies.

Серед основних тем – дослідження та розробка вбудованих систем; знайомство з СІ/CD концептами; вступ до розробки іOS; як потрапити в ІТ без комерційного досвіду та ін.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото