Учені-геологи з різних куточків України взяли участь у Х Наукових читаннях імені академіка Євгена Лазаренка

На базі спортивно-оздоровчого табору «Карпати» Львівського національного університету імені Івана Франка (с. Карпати Мукачівського р-ну Закарпатської обл.) з 8 по 11 вересня 2016 р. проходили ювілейні Х Наукові читання імені академіка Євгена Лазаренка.

35 учасників, серед яких – 10 докторів і 9 кандидатів наук,  зі Львівського, Київського, Рівненського національних університетів, Коледжу геологорозвідувальних технологій (Київ); інститутів НАН України – Геології і геохімії горючих копалин (Львів), Геологічних наук (Київ), Геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка (Київ), Прикладної фізики (Суми) взяли участь у засіданнях.

Програма наукових читань передбачала виголошення  24 усних і представлення 26 стендових доповідей. На трьох засіданнях конференції було заслухано 19 усних і продемонстровано 16 стендових доповідей.

Учасники конференції також побували на геологічній екскурсії долиною р. Визниця (два кар’єри с. Кленовець та кар’єр с. Клочки), де є відслонені лавові потоки андезитобазальтів неогенового віку.