В Університеті нагородили випускників, які отримали максимальний бал на ЗНО

20 серпня 2021 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося нагородження цьогорічних учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які продемонстрували високі досягнення, здобувши 200 балів на ЗНО-2021.

Учасників заходу привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, який зазначив, що «з кожним роком на Львівщині збільшується кількість учнів, які набирають максимальний бал на зовнішньому незалежному оцінюванні». Максим Зіновійович також наголосив, що великі перемоги цьогорічних випускників є важливою складовою розвитку української освіти. «Бажаю Вам не збавляти темпу, адже завдяки таким молодим людям, віримо, що Україна відбудеться як велика європейська держава світового рівня. Не зупиняйтеся на досягнутому і ніколи не забувайте мріяти. Праця – це одна частина життя, а інша – мрії, які треба здійснювати», – побажав Максим Козицький, привітавши присутніх принагідно з 30-річчям Незалежності України.

З вітальним словом до молоді звернувся Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. «Усі Ви вже є студентами різних університетів, але ми Вас вітаємо як успішних учнів. Ваш статус сьогодні є дуже цікавим. Ви – талановиті молоді люди, однак до того таланту, який заклали у Вас батьки, природа і Господь Бог, потрібна була ще Ваша праця – праця над собою, яка зробила з Вас особистість», – зазначив Володимир Петрович.

«Вітаю Вас з великою перемогою, завдяки якій Ви досягли успіху і стали студентами. Ви сформували з себе молодих талановитих українців, тому Ваш теперішній успіх закладає успішне майбутнє України. Тільки разом ми можемо будувати Україну, яка буде національно українською, інтелектуальною, і найважливіше, незалежною», – наголосив Ректор, констатувавши, що «віра в себе – це той фундамент, який дасть нам можливість говорити про майбутнє, основа якого закладається вже сьогодні».

Надалі відбулася власне церемонія нагородження, упродовж якої випускникам шкіл (а сьогодні вже студентам) вручили подяки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради за високі досягнення у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року.

Опісля нагородження талановиту молодь привітав директор Департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска. «Головне, щоб Ви не зупинялися, вважаючи, що 200 балів – це головне Ваше досягнення. Бажаю Вам, аби це був просто Ваш черговий здобуток, яких попереду ще дуже багато», – зазначив Олег Володимирович, підкресливши, що саме завдяки талановитій молоді Львівщина займає друге місце за кількістю випускників, які отримали максимальний бал на ЗНО.

До слова, цьогоріч 75 представників Львівщини нвбирали 200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні. Окрім подяки, усі учасники церемонії також отримають грошову винагороду.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото