В Університеті стартував ІІ етап Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальної дисциплін «математика» та зі спеціальності «математика»

26 квітня 2017 року в аудиторії імені Стефана Банаха розпочався ІІ етап Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальної дисципліни «математика» для класичних університетів і фізико-технічних інститутів та спеціальності «математика» для педагогічних університетів.

Учасників олімпіад привітав заступник декана з наукової роботи, доцент кафедри механіки Ігор Кузь, відзначивши, що уже понад 20 років Міністерство освіти і науки України доручає саме Університетові проводити всеукраїнські інтелектуальні змагання з математики.

Долучився до вітань виконувач обов’язків декана механіко-математичного факультету Ігор Гуран, який побажав студентам отримати інтелектуальне задоволення від участі у змаганнях і продемонструвати хороші результати.

Професор кафедри теорії функцій та теорії ймовірностей ЛНУ ім. Івана Франка Олег Скасків наголосив, що хороша база знань з математики дає  можливість швидкого професійного зростання.

Зазначимо, що олімпіади відбуватимуться у два тури. Підведення підсумків і нагородження переможців інтелектуальних змагань відбудеться 28 квітня 2017 року.

Світлини: Олександри Чури Більше фото