Відбулася Міжнародна наукова конференція «Культура і традиція Каміно де Сантьяго (Camino de Santiago)»

22 квітня 2022 року в Пшеворську (Польща) відбулась Міжнародна наукова конференція «Культура і традиція Каміно де Сантьяго (Camino de Santiago)». Організаторами конференції є Центр святого Якова на теологічному факультеті Університету Миколая Коперника в Торуні, Інститут географії Педагогічного університету у Кракові та Кафедра туризму Львівського національного університету імені Івана Франка.

Почесний патронат конференції здійснили декан факультету міжнародних відносин, Надзвичайний і Повноважний Посол України, професор Маркіян Мальський, депутат Європейського парламенту Богдан Ржонца, директор Інституту Сервантеса Фернандо Мартінес-Вара де Рей де Ірезабаль, Підкарпатський воєвода доктор Ева Леніарт, Маршалок Підкарпатського воєводства Владислав Ортил, Архієпископ Перемишльської архідієцизії Адам Шаль та інші.

Учасниками Міжнародної наукової конференції «Культура і традиція Каміно де Сантьяго (Camino de Santiago)» стали представники кафедри туризму – завідувачка кафедри, професорка Марта Мальська, доценти Павло Романів, Андрій Манько, Ореста Бордун та старший викладач кафедри Юрій Зінько.

Зазначимо, що кафедра туризму вже десять років бере участь у міжнародних заходах, присвячених розвитку історико-культурної Дороги святого Якова Віа Регіа. Зокрема, у 2015 році стараннями працівників кафедри туризму був промаркований український відтинок світової культурної дороги Львів – Шегині. Така ініціатива дала можливість туристам з усього світу розпочинати свої мандрівки зі Львова до Сантьяго де Компостела (Іспанія).

Водночас на кафедрі туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка було створено також інформаційний центр «Львівської Дороги святого Якова Віа Регіа», відбулася Академічна акредитація в програмі «Кампус Стелла» Львівського національного університету імені Івана Франка, що дало можливість кафедрі й Університету стати повноправними членами наукових інституцій, що несуть промоцію Дороги святого Якова Віа Регія в світі.